Domena: http://armapol.pl/
Dodano: 2019-08-15
Telefon: 061 871 02 98
Adres: Zamenhofa 142
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-139
Źródła:
http://armapol.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zawory do przemysłu spożywczego


Branża spożywcza należy do jednej z najbardziej wymagających, ze względu na restrykcyjne wymagania względem higieny i bezpieczeństwa. Osoby poszukujące firmy, która oferuje urządzenia i akcesoria dla przemysłu spożywczego, zdają sobie sprawę, że nie warto oszczędzać na jakości. Bezpieczeństwo konsumentów stanowi najwyższy priorytet. W końcu stosowane elementy mają często kontakt z żywnością.  Dlatego też warto zaufać firmom, które mogą poszczycić się wieloletnią działalnością w branży. Wówczas można mieć gwarancję najwyższej jakości zamówionego produktu.

Takim przedsiębiorstwem jest wlaśnie Armapol - firma działająca blisko od 30 lat.  Zatrudnieni specjaliści przykładają największą wagę do jakości oferowanych urządzeń. W ofercie znaleźć można:

  • armaturę według normy PN: złącza, końcówki do węży, łuki trójniki, zawory do przemysłu spożywczego,
  • armaturę według normy ISO: redukcje, łuki i trójniki, wywijki i uchwyty rurowe, 
  • armaturę według normy SMS: nakrętki, dennice, wywijki, pierścienie tri clamp, tuleje i uszczelki,
  • armatura według normy DIN: m.in. złącze mleczarskie, redukcje, łuki, trójniki nierdzewne, czwórniki, zawory kulowe nierdzewne.

Wszystkie powyższe elementy wytworzone są z materiałów najwyższej jakości oraz przy zastosowaniu nowoczesnej technologii - parku maszynowego tokarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Co więcej, stosowana stal nierdzewna oraz kwasoodporna spełniają normy PN 0H18N9, oraz PN 00H17N14M2.

Ponadto przedsiębiorstwo posiada w ofercie usługi związane z hutnictwem. Z wysokiej jakości stali produkowane są między innymi blachy, pręty, profile oraz rury. Materiał ten powoduje, że produkty są wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu. 

Do produkcji swoich produktów firma używa technologii CNC (Computerized Numerical Control) , dzięki czemu armatura spożywcza cechuje się wyjątkową precyzją wykonania. Istnieje możliwość wykonania produktów o wszelkich możliwych kształtach i parametrach - na specjalne życzenie klienta. Na portalu internetowym firmy dostępny jest katalog oferowanych produktów. Inne w pobliżu

tesa tape Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Jarosław Bartosiewicz Badania Gruntów i Nawierzchni