Domena: http://www.flyandi.pl/
Dodano: 2018-05-18
Telefon: +48784227204
Adres: Żwirki i Wigury 30A
Miejscowość: Będzin
Kod pocztowy: 42-500
Źródła:
http://www.flyandi.pl/prawa-pasazera-linii-lotniczych.php

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Opóźniony lot, a reklamacja


Niecierpliwie odliczałeś dni do Twojego wylotu na zasłużony urlop. Niestety zabrakło profesjonalizmu ze strony linii lotniczych i w ten sposób wymarzone wakacje, które miały stać się wspaniałym wspomnieniem, zamieniły się w koszmar, do którego przyczyniły się godziny oczekiwań na wylot, nerwy i totalna dezorientacja. W dodatku przewoźnik nie otoczył Ciebie i innych osób oczekujących razem z Tobą właściwą opieką.

Fly&I na swojej stronie internetowej porusza następujący problem - opóźniony lot a reklamacja. Ta polska firma wspiera klientów linii lotniczych, którzy czują, że ich prawa zostały naruszone. Na ich życzenie pomoże im odzyskać odszkodowanie nie tylko w wyniku opóźnionego, ale też odwołanego lotu. Pamiętaj, iż rekompensata należy Ci się także wówczas, gdy przewoźnik odmówi Ci wejścia na pokład. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy sprzedano więcej biletów niż miejsc w samolocie.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w przypadku opóźnionego lotu przewoźnik powinien zapewnić oczekującym pasażerom wyżywienie, a zatem posiłki i napoje, a także ewentualny nocleg (gdy wylot zostanie przełożony na następny dzień) oraz dowóz do miejsca noclegowego i z powrotem na lotnisko? Prawa, które im przysługują, zależne są od kilku czynników:

  • długości opóźnienia,
  • przyczyn opóźnienia,
  • długości lotu.

W takich sytuacjach, gdy nie do końca znamy swoje prawa, w związku z czym nie jesteśmy pewni, czy zostały one naruszone, najlepiej zgłosić się do specjalistów. Firma, o której mowa wyżej, przeanalizuje Twój problem i udzieli Ci odpowiedzi na dręczące Cię pytanie dotyczące tego, czy należy Ci się odszkodowanie, czy nie.

Musisz wziąć pod uwagę fakt, że również od Ciebie wymaga się spełnienia pewnych warunków, które upoważnią Cię do postawienia przewoźnikowi żądania o odszkodowanie.

Na flyandi.pl zostały przedstawione w sposób przejrzysty prawa pasażera linii lotniczych. Warto je przeanalizować. Zajrzyj na tę stronę, jeśli chcesz nawiązać kontakt z ww. firmą. To właśnie ona zrobi wszystko, co możliwe, abyś odzyskał należne Ci pieniądze.Inne w pobliżu

Hemp Center sp z o.o.

Usługi pogrzebowe Sacrum Sebastian Labus