Domena: http://gopbmx.pl/
Dodano: 2019-04-09
Telefon: 577 835 961
Adres: Targowa 5
Miejscowość: Chorzów
Kod pocztowy: 40-001
Źródła:
http://gopbmx.pl/obozy-bmx/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Obozy bmx śląskie


Choć oferta różnego rodzaju kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży wydaje się być bogata, rodzice co roku stają przed ważnym dylematem, gdzie właściwie mogliby wysłać swoją pociechę na wakacje. Ze starszą młodzieżą bywa nieco prościej, ponieważ z reguły to nastolatkowie sami decydują, jak chcieliby spędzić swój wakacyjny wyjazd, jeśli chodzi o młodsze dzieci, potrzebują one jednak wsparcia rodziców w tej kwestii. To do nich należy ostateczna decyzja kiedy, gdzie i z kim ich wychowankowie spędzą wakacje oraz co podczas nich będą robić.

Udany wyjazd z punktu widzenia większości dzieci to przede wszystkim dobra zabawa w towarzystwie rówieśników. Dla opiekunów natomiast istotne są też sprawy noclegów, wyżywienia i bezpieczeństwa w miejscu pobytu. Coraz częściej rodzice zwracają uwagę, aby podczas wybranych wczasów podopieczni mieli możliwość rozwijania swoich pasji i umiejętności. 

Oprócz standardowych kolonii i półkolonii, województwo śląskie oferuje obozy bmx, cieszące się coraz większym zainteresowaniem hobbystów tego sportu, jak również opiekunów poszukujących ciekawej formy spędzenia wakacji dla swoich podopiecznych. Szkoła GOP BMX School posiada kilkuletnie doświadczenie w organizacji takich wyjazdów, a rosnąca liczba chętnych, którzy zachęceni zostali przez swoich znajomych, to najlepsza rekomendacja oferowanych obozów.  Współpracujące ośrodki (w miejscowości Przysucha i w Kowalewie Pomorskim) gwarantują wypoczynek w malowniczym otoczeniu oraz doskonałą infrastrukturę dla codziennych treningów w towarzystwie dwóch kółek. Na miejscu znajdują się w pełni wyposażone skateparki, natomiast wykwalifikowana kadra instruktorów zadba o to, aby zajęcia były bezpieczne i atrakcyjne dla młodych ludzi.

Dlaczego BMX? Kto raz spróbował, z pewnością złapał bakcyla i nie trzeba go dodatkowo przekonywać. Kolarstwo bicycle motocross po prostu wciąga. To nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale też sposób na integrację z rówieśnikami i świetną zabawę. Niektórzy nawet twierdzą, że to styl życia.

 

 Inne w pobliżu

Hemp Center sp z o.o.

Optyk Rozmus Eye Care

Wedding Studio DRSL