Domena: http://www.isolit.pl/
Dodano: 2018-12-31
Telefon: (015) 842 08 93
Adres: 1 Sierpnia 24
Miejscowość: Stalowa Wola
Kod pocztowy: 37-450
Źródła:
http://www.isolit.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!ISOLIT Piotr Ulfig | Osuszanie metodą iniekcji


Pleśń, która pojawia się na ścianach, nie tylko obniża walory estetyczne pomieszczenia, ale przede wszystkim negatywnie wpływa na zdrowie. Można próbować usuwać wilgoć regularnym wietrzeniem budynku, ale często zdaje się to na nic, jeżeli podczas budowy lub remontu popełniono błędy. Ponieważ wdychanie powietrza, w którym znajdują się niebezpieczne związki chemiczne, skutkuje chorobami, grzyb, pleśń i wilgoć powinny zostać usunięte natychmiast.

Skuteczny efekt gwarantuje osuszanie metodą iniekcji, które polega na wprowadzeniu w ściany specjalnych preparatów chemicznych blokujących przepuszczanie wody. Co najważniejsze, ta metoda nie wymaga poważnego remontu czy naruszania konstrukcji budynku. W jej przeprowadzaniu specjalizuje się firma ISOLIT, która posiada doświadczenie budowane już od 1992 roku. Dzięki odpowiedniej metodzie osuszania osiąga się następujące korzyści:

  • na ścianach nie ma śladu po pleśni i innych drobnoustrojach, które niekorzystnie wpływają na zdrowie mieszkańców,
  • problem wilgoci zostaje w krótkim czasie wyeliminowany i możliwe jest doprowadzenie ścian do pożądanego wyglądu, bez wykwitów grzyba,
  • pleśń jest usunięta bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu czy rozbierania ścian oraz fundamentów – wystarczy odpowiedni dobór chemicznych preparatów, które wstrzykuje się w ścianę.

Gdy w pomieszczeniu pojawia się wilgoć, jej wyeliminowanie powinno stanowić priorytet właścicieli nieruchomości. Bardzo często przyczyną pojawiania się grzybów okazuje się błąd w trakcie budowy, który jest trudny do naprawienia. Wtedy nie pozostaje nic innego jak sięgnięcie po skuteczne, odpowiednie sposoby. Osuszanie metodą iniekcji przynosi podwójny efekt – nie dość, że pozwala pozbyć się wilgoci w danym momencie, to jeszcze chroni ściany przed powrotnym nagromadzeniem wody w przyszłości.

O ile latem pomieszczenia są wietrzone częściej, o tyle w sezonie grzewczym rzadziej otwiera się okna, a przez to grzyb rozwija się w jeszcze dynamiczniej, w widoczny sposób zajmując kolejne fragmenty ścian. Im szybciej powierzy się osuszanie profesjonalnej, odpowiednio wyposażonej firmie, takiej jak Isolit.pl, tym lepiej dla zdrowia domowników.Inne w pobliżu

Pianfol Sp. z o. o.