Domena: http://wuko-tech.pl/
Dodano: 2019-01-17
Telefon: 604 990 366
Adres: Zagorze 15
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-398
Źródła:
http://wuko-tech.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czyszczenie kanalizacji Olkusz | WUKO-TECH


Dzięki czyszczeniu kanalizacji można zapobiec wielu poważny, awariom, wyeliminować nieprzyjemne zapachy czy uzyskać większą przepustowość całej sieci. Oczywiście można próbować przeprowadzać ją na własną rękę, przy zastosowaniu rozmaitych preparatów powszechnie występujących na rynku. Jednak w wielu wypadkach nie, problem może być natury czysto mechanicznej, gdzie nie potrzeba chemikaliów, a po prostu odpowiednich narzędzi do przepychania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z usług fachowców.

WUKO-TECH to profesjonalne przedsiębiorstwo, które świadczy między innymi usługę czyszczenia kanalizacji w Olkuszu, Chrzanowie, Skawinie i innych miejscowościach w okolicy, jak i samym Krakowie. Ponad dziesięć lat w branży i stałe inwestycje w najnowszy sprzęt i rozwijanie kwalifikacji pracowników, to gwarancja satysfakcji, zarówno przy pojedynczych realizacjach (domy jednorodzinne, mieszkania) oraz dużych systemach (obiekty należące do Zakładów Gospodarki Odpadami Komunalnymi, wspólnot mieszkaniowych czy instytucji publicznych i prywatnych).

Usługi czyszczenia, dostępne na stronie wuko-tech.pl oparte są o wykorzystanie innowacyjnych i nowoczesnych technologii. Specjaliści firmy wyposażeni są w sondy z kamerami, które pozwalają na błyskawiczne i precyzyjne namierzenie miejsca lub miejsc odpowiadających za awarię. W dodatku monitoring pozwala także zdiagnozować ogólny stan danej sieci kanalizacyjnej.

Przeprowadzenie badania pozwala na dobór optymalnej metody do konkretnej usterki. Pracownicy firmy dysponują narzędziami umożliwiającymi zarówno ciśnieniowe, jak i mechaniczne czyszczenie. Metoda ciśnieniowa wykorzystuje wodę pod ciśnieniem, bardzo dobrze sprawdza się przy magazynach i piwnicach, a przy tym jest bezinwazyjna. Jednak czasami dany problem wymaga większej mocy. Na takie sytuacje przeznaczona jest metoda mechaniczna i jej specjalistyczne narzędzia, którym nie oprze się żadne zator ani zanieczyszczenie.

Przy tym wszystkim, warto pamiętać o właściwym użytkowaniu sieci, unikając dostawania się dużych resztek jedzenia, czy stałych fragmentów do odpływu.Inne w pobliżu

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

PPH i U Meteor Sp. z o.o.